Смартфон Huawei Y7 (TRT-LX1) Gold

0

Уведомить о снижении цены

Следить за ценой на товар: Смартфон Huawei Y7 (TRT-LX1) Gold - 5 499 грн.

Характеристики: Смартфон Huawei Y7 (TRT-LX1) Gold

Диагональ дисплея 5,5''
Разрешение экрана 1280x720
Тип экрана IPS
Стандарты связи GSM: 850/900/1800/1900, UMTS, LTE
Количество SIM-карт 2 слота для SIM-карт
Размер SIM-карты 2 Nano-SIM
Операционная система Android 7.0 (Nougat)
Модель центрального процессора Qualcomm Snapdragon 435
Количество ядер 4+4 ядра
Частота центрального процессора 1,4 ГГц+1,1 ГГц
Модель графического процессора Adreno 505
Объем ОЗУ 2 ГБ
Встроенная память 16 ГБ
Расширение памяти microSD 128 ГБ
Основная камера 12 Мп
Разрешение видео 1920x1080 Full HD
Фронтальная камера 8 Мп
Вспышка +
Тип беспроводной сети Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth Версия 4.1
Навигационная система GPS, A-GPS, ГЛОНАСС
FM-тюнер +
Интерфейс USB microUSB
Ёмкость аккумулятора 4000 мАч
Комплектация Смартфон, кабель USB, скрепка для извлечения сим-карты, зарядное устройство, документация
Материал корпуса Металл
Высота 153,6 мм
Ширина 76,4 мм
Глубина 8,35 мм
Вес 165 г
Цвет Золотистый
Гарантийный срок 1 год
Страна производства Китай
Бренд Huawei
Смартфон Huawei Y7 (TRT-LX1) Gold
10 Общая оценка
4 отзывов
Добавьте ваш отзыв
Рейтинг
10.0

Теги:

20 комментариев
Показать все Наиболее полезные Высокий рейтинг Низкий рейтинг Добавьте ваш отзыв
  1. Ответить
    Тарас Великий 28.06.2017 06:45
    5

    Нещодавно замовив, цю модельку у вас, тому що в магазині я його ніяк не міг знайти. Користуюсь уже 2 дні, і можу сказати, що він мені дуже подобається, і радує в своїй роботі. Привабило мене те, що він дуже тонкий, дійагональна в цій модельці хоч і 5.5 дюйма, але він дуже класно «сидить» в руці. Звісно, не можна пройти повз параметру батарейки, адже вона має, аж 4000мап, і це дійсно рівень, тому що Хуавей, якщо описує такі параметри, то це відповідає дійсності. Спочатку, вагався, із-за того, що 2гб ОП, але думаю за рахунок того, що в телефоні відразу є 7 андроїд і нова фірмова оболочка, втре носа, по швидкодії конкутренратам з ОП 3 гб. Якщо, ще щось згадаю. оюов*язково напишу, ще щось, а так телефон дійсно достойний.

    Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
  2. Ответить
    Olexii 11.07.2017 06:30

    5.5 дюйма з 1280×720 це круто ? ви серьйозно ? за 4000-4500 грн можна купити сиоми ноут 4 або 4х з тим самим на борту + 1920*1080 экран + 32 гб пам»яті + 3ГБ РАМ. і не зроблять хуавей такої оптимізації щоб він літав з такою різницею. РАМ пам»ять не тільки для швидкості, а ще й для запуску великої кількості апп паралельно. хуавей цей непоганий, але за що такі гроші ? ну і як можна ставити 1280ріх на 5,5 дюйми ….

  3. Ответить
    Федір 14.07.2017 06:35

    Olexii, Порівнював з Сіомі з кращим екраном. В дійсності різницю не помітив. Цей телефон дуже класно серфить нетом. Відкриває швидко сторінки, запускає все що завантажено. +ганий

  4. Ответить
    Рома 22.07.2017 06:25
    5

    Цей смартфон, дуже привабливий і водноча тонкий, тому дуже зурчний в руці. Подобаться, що в цій модельці вже відразу з коробочки встановлений 7 андроїд, телефон дуже швидко відкриває програмки, навіть дуже складні. Також класно, що телефон є моноблоком і металевий корпус.

    Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
  5. Ответить
    Ілля 26.07.2017 06:20
    5

    Теелефон дійсно цікавий, подобається що він дуже тонкий і тим самим зручний в руці. Використовується в цьому гаджеті висьмиядерний прцоесор снапдрагон, дуже швидкий в роботі, та працює взагалі без жодних проблем

    Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
  6. Ответить
    Оля 27.07.2017 06:15

    Телефон 100% вартий уваги, він мені дуже сподобався. Телефон сімнадцятого року, він має найновішу версію андроїда, яка дає можливість працювати відразу у двох вікнах одночасно, мені це дуже подобається.

  7. Ответить
    Інна Курило 30.07.2017 06:10
    5

    Телефон має хорошу, камеру з фазовим автофокусом, а так я трішки розуміюсь в фото, фазовий означає дуже швидкий та чіткий. Здивувалась, що після того як купила телефон і прийшла додому побачила, що телефон має фронталку на 8мп, це знак якості.

    Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
  8. Ответить
    Ірина 06.08.2017 06:00

    Купила вчора цей телефон .А потім побачила huawei gt3 dual sim .Порадьте чи обмінювати на gt3 чи залишати цей що взяла ?Побачила ,що на gt3 є відбиток пальця + FHD і камера для мене дуже важливий показник.

  9. Ответить
    Андрей 16.08.2017 06:05

    Ірина , Не варто. Y7 кращий. Процессор, экран 7Андроід, працює швидше, новіший і кращий, більша батарея. gt3 скоро подешевшає.

  10. Ответить
    Семен 16.08.2017 06:40

    Olexii, На любителя) Хуавей більш надійний і якісніший бренд. В китаї №1. Зроблений якіснішим.

  11. Ответить
    Емма 26.08.2017 06:40

    Скажите, а смартфон имеет два слота для SIM + слот для карты памяти или слот для SIM подходит под карту памяти?

  12. Ответить
    лена 28.08.2017 06:20

    скажите пожалуйста,в этой модели можно две симки и карту памяти поставить ?или только одну сим и одну карту,или две сим?

  13. Ответить
    Comfy 10.09.2017 06:25

    Слот гибридный, то есть нужно выбирать — 2 сим или 1 сим и карта памяти.

  14. Ответить
    Comfy 10.09.2017 06:45

    Слот гибридный, то есть нужно выбирать — 2 сим или 1 сим и карта памяти.

  15. Ответить
    Сергей 14.09.2017 06:10

    а какая у Huawei Y7 автономность???

  16. Ответить
    Сергей 15.09.2017 06:00

    этот телефон поддерживает 3G

  17. Ответить
    Сергей 19.09.2017 06:30

    comfy, этот телефон поддерживает 3G?

  18. Ответить
    Comfy 19.09.2017 06:35

    Да, конечно.

  19. Ответить
    Comfy 03.10.2017 06:15

    Аккумулятор имеет 4000 мА*ч. О автономности производитель не упоминает.

  20. Ответить
    Comfy 04.10.2017 06:05

    Да, конечно.

Оставьте отзыв

Ваша общая оценка