Теги:

4 комментария
Показать все Наиболее полезные Высокий рейтинг Низкий рейтинг Добавьте ваш отзыв
 1. Ответить
  Андріан 17.01.2017 06:15
  5

  Все добре — покупкою задоволені. Звичайно не все ідеально, є питання до звуку, є питання до меню налаштувань телевізора, яке постійно реагує на натискання кнопок пульта з затримкою, але по головних критеріях: якість картинки — смарт — без претензій. Оригінально вирішена проблема управління телевізором в інтернеті: набір тексту, вибір будь-чого на екрані… В комплекті є не простий пульт, а пульт-мишка, який миттєво переміщує курсор на екрані і можна швидко набирати текст на клавіатурі на екрані чи вибирати потрібні сайти в неті. Зручно і легко. Вайфай стабільний, ще не пропадав. Фільми онлайн показує добре, не тормозить і не вибиває. Так що придбали додому якісну і практичну річ!

  Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
 2. Ответить
  Віталій 23.03.2017 06:10
  5

  Тільки одні плюси. Зображення, як живе. Дуже насичені кольори, але при цьому очам приємо дивитися. Великий кут обзору. Смарт класний, з нормальним меню, з дійсно корисними додатками. Читає багато форматів. Звук потужний. В мене він, як телевізор, як комп’ютер, як музакальний центр, і як кінотеатр. Якісний!

  Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
 3. Ответить
  Юрій 06.05.2017 06:05
  5

  Дивимось 2 місяці — все гуд. Сподобалось ніби все. Картинка пристойна, з сильними кольорами і багатою кольоровою палітрою. Дивишся на одному диханні. Смарт порадував браузером і можливістю дивитись фільми онлайн, як на компі. Звук такий нічого, музику звичайно не послухаєш, але фільми просто супер! Є низькі і є високі — класно. Трохи тупить меню налаштувань, але це терпимо і не дратує.

  Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
 4. Ответить
  Кирил 20.08.2017 06:00
  5

  Отличный выбор для тех, кто хочет немного больше чем простой телевизор. Эта модель вроди такого себе многофункционального устройства на котором не только можно фильмы посмотреть и телеканалы, как телевизор, но и по интернету полазить — для этого всё предусмотрено: смарт-меню с браузером, вайфай, и специальный пульт-мышка в комплекте. Всё отлично и стабильно работает. Ну и само-собой картинка здесь супер, особенно по цветах и оттенках — вне конкуренции.

  Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали

Оставьте отзыв

Ваша общая оценка

Reset Password
Compare items
 • Cameras (0)
 • Phones (0)
Compare
0