Теги:

3 комментария
Показать все Наиболее полезные Высокий рейтинг Низкий рейтинг Добавьте ваш отзыв
 1. Ответить
  Захар 05.04.2017 06:05
  5

  Можна звичайно знайти багато недоліків, але в цілому телевізор якісний. По головних показниках: як показує і доступу в інтернет — без претензій. Бо картинка жива, реалістична і кути огляду максимальна. По смарту — на андроїді, є браузер і вайфай, який не пропадає. Ще в комплекті спеціальний пульт, типу дистанційної мишки, що працює швидко і на екрані все можна вибирати легко курсором, як мишкою на екрані монітора. Трохи ростроїло, нема Т2 тюнера, але то тільки з початку… Коли більш-менш розібрався в смарті, то знайшов додатки з каналами, так що телебачення дивлюсь з інтернету.

  Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
 2. Ответить
  Пилип 05.04.2017 06:10
  5

  Сподобався по картинці. Дуже реалістична, і в ряді бредових телевізорів, така сама, нічим не гірша. При диманічних сценах у фільмах, зображення зберігає свою чіткість. Смарт тут на Андроїді, але прцює дуже швидко, з понятним меню. Вай-фай конектиться нормально. І звук на хорошому рівні. Тому всім хто хоче бюджетно і якісно — рекомендую!

  Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали
 3. Ответить
  Дима 18.04.2017 06:00
  5

  Отличный телевизор! Нравится дизайн, как показывает, поддержка многих форматов. Купил не давно, за такие деньги UHD разрешение просто чудо. Есть вай-фай, поддержка онлайн кино. Смарт ТВ андроид, удобен и понятен. На данный момент нарекании и замечании нет. Все отлично работает.

  Полезно(0) Неполезно(0)Вы уже голосовали

Оставьте отзыв

Ваша общая оценка

Reset Password
Compare items
 • Cameras (0)
 • Phones (0)
Compare
0